1. Білий хліб. Іспанські вчені простежили за звичками в харчуванні більше 9000 людей і виявили, що ті, хто вживали два або більше скибочки білого хліба в день мали ризик поправитися за 5 років на 40% більше, ніж ті, хто вживав чорний хліб або не вживав його взагалі. Хліб багатий клітковиною, а вона впливає на викид інсуліну в організмі. Якщо ви вживаєте хліб, важливо пам'ятати про міру. У день можна з'їдати до 70 г продукту.
2. Соки. Фреші є останнім писком в дієтичній моді, але ці напої викликають звірячий апетит, підвищуючи рівень цукру в крові. Краще зробити смузі замість фрешу, додавши протеїнового порошку або горіхової пасти для того, щоб збалансувати рівень цукру в крові. До того ж, краще вживати всі овочі і фрукти в свіжому вигляді, щоб насичувати організм корисними вітамінами і мікроелементами.
3. Салати - корисна їжа, особливо, в осінній період, коли нашому організму необхідні вітаміни. Але страви з овочів не насичують, тому ми можемо відчувати звірячий апетит. Рекомендується додати в салати горіхи, сир або інші продукти, багаті на білок. Також салати добре використовувати як гарнір до м'ясних і рибних страв.
4. Йогурт. Ви отримаєте протеїн, кальцій і багато хороших бактерій для травлення і підтримки імунітету. Але п'ять ложок солодкої суміші з добавками не вгамують голод. Як і будь-який десерт, він вас не нагодує. Рекомендується віддати перевагу грецькому йогурту, який містить білок, що допомагає справлятися з голодом.
5. Солоні та гострі страви здатні викликати звірячий апетит. До того ж, чим більше різних страв ви їсте за один раз, тим більше збільшується апетит.
6. Червоне вино провокує голод. Чим більше ви п'єте, тим вище рівень цукру в крові. Саме тому рекомендується пити вино в середині обіду між стравами, а не на початку або в кінці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секрети тонкої талії: як обманути апетит7. Дієтичні напої. Вчені з Техаського університету виявили, що ті, хто п'є дієтичні напої, товстішає швидше, ніж ті, хто від них відмовився (їх талія стала на 70% більше від початкових вимірів). Ненатуральні підсолоджувачі повинні обманювати мозок, однак через них він якраз і вимагає їсти більше і більше.