Імбирний чай. Активізує обмін речовин, покращує травлення, зміцнює імунітет. Спосіб приготування: очистіть і наріжте шматочок імбиру довжиною 4-5 см. Розчиніть його в 1 літрі окропу і варіть напій протягом 10 хвилин, після чого процідіть.
Трав'яний чай. Полегшує роботу печінки і покращує колір обличчя. Спосіб приготування: складіть збір, змішавши волошку, шавлію, хміль, ромашку, гіркий апельсин і чорну смородину.
Мате. Володіє жовчогінною і сечогінною активністю, стимулює очищення кишечника і нормалізує травлення в цілому, тим самим вирівнюючи колір обличчя і виводячи токсини.
Яблучний фреш. Свіжовичавлений яблучний сік насичує організм залізом, виводячи з нього шлаки, вільні радикали і токсини.
Вишневий сік. Насичений залізом і магнієм. Його регулярний прийом нормалізує рівень гемоглобіну і ефективно бореться з інфекціями сечовивідних шляхів.
Чорничний сік. У косметології препарати на основі екстрактів чорниці запобігають появі зморшок.
Червоне сухе вино. Підвищує опірність організму до стресів, поганої екології і хвороб. Однак жінкам не рекомендується випивати більше половини келиха в день.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим найкраще запивати їду: поради дієтологів Гранатовий сік. Покращує стан шкіри, волосся, нігтів. Має потужний антиоксидантний ефект.
Соки із зелених овочів. Виводять з організму токсини і зайву рідину, насичують вітамінами. Міксуйте сік селери, свіжого кропу, щавлю і огірковий сік. Такий коктейль особливо ефективний перед процедурами масажу, зокрема, антицелюлітного.
Лимонад. Покращує стан судин, розчиняє токсини і шлаки, після чого вони легко виводяться з організму із зайвою рідиною. Спосіб приготування: розчиніть 2 столові ложки свіжовичавленого лимонного соку і 2 чайні ложки меду в склянці води. Пийте вранці натщесерце в теплому вигляді.