1. Запобігання раку і хвороб серця. Головну роль в цьому відіграють такі харчові антиоксиданти, як флавоноїди., що містяться в меді.
2. Зменшення шлунково-кишкових розладів. Мед є чудовим лікувальним засобом при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, гастритах і інших захворюваннях шлунково-кишкового тракту. При виразковій хворобі рекомендують приймати по 1 столовій ложці меду в розчині теплої води за 2 години до їжі.
3. Антибактеріальні, протигрибкові властивості. В процесі виготовлення меду бджоли додають особливий фермент інгібін, який перетворює глюкозу в глюкуронову кислоту, внаслідок чого виділяється перекис водню.
4. Збільшення спортивних результатів. Мед являє собою ідеальний енергетичний продукт, необхідний як зарядки перед великим фізичним навантаженням на організм і для підтримки напруги організму в період найбільшої активності.
5. Зцілення ран і опіків. При накладенні меду на рану в ній посилюється кровотік і відтік лімфи, які механічно промивають рану і створюють кращі умови для живлення клітин в зоні рани.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підготовка до весни: які продукти найкраще вживати пізньою зимою 6. Покращує стан шкіри. Його антибактеріальні властивості особливо корисні для шкіри, оскільки, в поєднанні з іншими інгредієнтами, здатні надавати зволожуючі і живильні дії.
7. Пробіотичний засіб. Мед здатний поліпшити травлення і відновити корисну мікрофлору організму, оскільки включає в себе до 6 видів лактобацил і 4 видів біфідобактерій.