Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Топ-5 найшкідливіших продуктів, які не варто їсти

11:00, 08 Тра 2016 · Категорія: Харчування · Переглядів 2510 · 

У чому небезпека найпростіших і знайомих усім продуктів? Про це ми більш детально поговоримо в нашому сьогоднішньому огляді і, щоб не позбавляти вас звичних страв, запропонуємо вам корисну альтернативу.


Шкода поп-корну

Шкода поп-корну



Кожен з нас в тій чи іншій мірі замислюється про те, наскільки корисні продукти, регулярно присутні на нашому столі. Одні свідомо роблять вибір на користь смаку, ігноруючи можливі наслідки вживання шкідливих, але таких спокусливих ласощів. Інші ж просто не здогадуються про те, чим можуть небезпечні звичні і улюблені елементи раціону.

У нашому сьогоднішньому огляді ми якраз і поговоримо про те, які популярні продукти здатні завдати шкоди організму, особливо при частому і регулярному вживанні, а також запропонуємо корисну альтернативу, не менше смачну і, безумовно, корисну.

1. Шоколадні батончики і різні цукерки

Денна норма цукру, встановлена Всесвітньою організацією охорони здоров'я становить не більше 50 грамів, що відповідає 10 чайних ложок. При постійному перевищенні цієї кількості ви ризикуєте отримати такі захворювання як ожиріння, діабет, а також проблеми з зубами.

Важливо пам'ятати, що основна частина споживаного нами цукру - це зовсім не ложечка, додана в чай, а то, що виробники кладуть в найнесподіваніші продукти, наприклад, в йогурти, хліб, соуси і багатьох інших. Саме тут і криється головна небезпека всіх покупних шоколадних батончиків, адже в них уже міститься денна норма цукру, але крім цього в складі присутні різні стабілізатори, підсилювачі смаку та консерванти.

Якщо ви відносите себе до непоправного ласуна, замініть такі батончики на чорний шоколад, а жувальний мармелад і цукерки на сухофрукти та мед. Можна також приготувати корисні та дуже смачні домашні цукерки.

2. Смажена картопля і картопля фрі

Про шкоду картоплі фрі, купленої в будь-якому ресторані швидкого харчування, вже багато хто знає. Крім того, що для її приготування використовується генномодифікована картопля з більшими бульбами, найбільшу кількість нарікань викликає саме процес смаження. Для фритюру беруться масла нижчої якості, які використовуються багаторазово, а значить в них утворюються продукти розпаду жирів, які є канцерогенними.

Але що не так з домашньою смаженою картоплею, улюбленою багатьма? По-перше, не варто забувати, що картопля - це крохмаль, регулярне вживання якого не найсприятливішим чином позначається на фігурі, а в тандемі з маслом виходить дуже небезпечне для здоров'я і фізичної форми.

Безумовно, назавжди відмовлятися від такого популярного гарніру, як смажена картопля, зовсім не обов'язково, але намагайтеся ним не зловживати, замінюючи на полиці корисні і низькокалорійні овочі, такі як цукіні, баклажани і різні сорти капусти. А ось про картоплю фрі краще забути. Організм вам буде тільки вдячний.

3. Ковбаса і сосиски

Не варто наївно вірити в написи, що рябіють на упаковках, про те, що при виробництві цього сорту ковбаси або сосисок використовувалося тільки натуральне м'ясо без трансгенної сої та інших сумнівних інгредієнтів. Правда полягає в тому, що будь-які продукти з даної категорії містять, в основному, м'ясні залишки, шкіру, хрящі і сало, а також сою, різноманітні консерванти і барвники, ароматизатори та загусники.

Таким чином, регулярне вживання бутербродів з ковбасою на сніданок або перекушування, а також різних сардельок і сосисок в якості основної страви, супроводжуваного гарніром, призведе з часом не тільки до серйозних проблем з вагою, але і до серцево-судинних, і навіть онкологічних захворювань .

В якості корисної альтернативи ковбасі пропонуємо смачні і набагато більш натуральні домашні сендвічі з куркою, індичкою і слабосоленою сьомгою. Куплені сосиски можна замінити приготованими самостійно.

4. Попкорн

Здавалося б, кукурудза, з якої роблять ці ласощі, - дуже цінний, хоч і досить калорійний продукт, в якому міститься безліч вітамінів і мінералів. Однак, попкорн потрапив в наш сьогоднішній список, і це не випадково. Все справою в тому, що для його приготування використовується масло, цукор і карамелізатори в одному випадку, і сіль з підсилювачами смаку в іншому.

Кількість додаткових інгредієнтів, що містяться в одній порції попкорну, значно перевищує добову дозу, рекомендовану людині. Так, одноразова вживання такої кількості цукру може викликати різке підвищення рівня глюкози в крові, а сіль, в свою чергу, призведе до підвищення тиску і додаткового навантаження на нирки.

Якщо звичка похрумтіти чимось за переглядом улюбленого фільму настільки сильна, побалуйте краще себе приголомшливими яблучними або буряковими чіпсами. Приготувати таку смачну заміну попкорну досить просто, а користі від неї у багато разів більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вживаємо обережно: як не отруїтися першою зеленню

5. Соуси

Бажаючи урізноманітнити звичне меню і наповнити страви новими відтінками смаку, багато додають готові соуси, куплені в найближчому супермаркеті. Найулюбленішими і популярними є, звичайно ж, майонез і кетчуп. Але ні натуральних яєць, ні помідорів, з яких ці соуси повинні утворюватись, в складі немає.

У гонитві за смаком ми отримуємо тільки небезпечні для організму трансжири, цукру, емульгатори та консерванти. Додаткова шкода криється і в самій пластиковій упаковці, які використовують виробники замість скляної для зниження вартості готового товару. Справа в тому, що вона може вступати в хімічні реакції з деякими компонентами соусу і ставати токсичною. У підсумку всі ці токсини ризикують опинитися в нашому організмі.

Ми вам радимо забути про покупні соуси і використовувати побільше свіжої зелені, яка подарує стравам дивовижний смак і аромат.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

23:30
9 порад, які допоможуть не отруїтися на пікніку
22:30
Переваги, котрі козяче молоко має над коров'ячим
15:30
Топ-5 напоїв, котрі варто вживати перед сном
13:30
Названо фрукт, який активно бореться проти холестерину
8:30
Небезпека, котру несе споживання яблук
1:20
Кому категорично не можна їсти буряк
23:30
5 методів, як не набрати вагу на Великдень
22:30
Ефекти від томатного соку, котрі ви навіть не могли уявити
17:30
Названо три пункти, за якими риба переважає м'ясо
12:30
Плюси та мінуси знежиреного кефіру
8:30
Скільки кави можна пити щодня без шкоди для здоров'я
1:20
Топ-5 продуктів, котрі замінять вам ліки
0:20
Причини, котрі переконають вас регулярно їсти рибу
21:30
Топ-5 ефектів від вживання брусниці
15:30
7 плюсів і 3 мінуси від споживання хурми
12:30
Що треба регулярно їсти для вічної молодості
10:30
Три золоті правила харчування для літніх людей
8:30
Ягода, котра допоможе шлунку та фігурі
1:20
Три продукти, котрі знищують наліт на зубах
0:20
Користь для серця та судин, яку приносить чорниця
21:30
Кому не можна пити мінеральну воду
15:30
4 квітки, котрі вчені радять вживати в їжу
12:30
Як приготувати зелень, щоб вона не була шкідливою
8:30
Корисні властивості домашньої смородини
1:20
8 причин включити у власний раціон м'ясо кролика
22:30
Плюси та мінуси вживання кропу в їжу
13:30
Кому шпинат може наробити багато шкоди
9:30
Що станеться з людиною, котра з'їсть забагато петрушки
6:30
Топ-9 плюсів грудного молока для дитини
0:20
Що може дати організму натуральний йогурт
21:30
Кроки, які допоможуть уникнути харчового отруєння
15:30
Несподівані властивості морквяного соку
13:30
Правила здорового харчування, яких легко дотримуватися
12:30
4 причини регулярно їсти оселедець
8:30
Пальмова олія. Не такий страшний чорт, як його малюють
1:20
Помаранчеві банани наповнять організм вітаміном А
0:20
Проблеми в житті, котрі допоможе вирішити молоко
21:30
5 шкідливих ефектів від гарбузового насіння
15:30
Яку їжу найбільше любить кожен орган нашого тіла
13:30
Користь для організму, котру несе чорний шоколад
Здоров'я в соцмережах: