Чисту воду можна без сумнівів назвати запорукою здоров'я, краси і довголіття. Але чи знаєте ви, що від температури води залежить те, як вона впливає на організм? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Зранку краще пити теплу воду
Згідно традиційній китайській медицині, вживання холодної води має стискаючий уповільнюючий ефект. У той час як тепла вода покращує циркуляцію крові і стан внутрішніх органів. Сучасна медицина поступово підтверджує цю думку, правда, необхідно враховувати зміну нашого способу життя.
Коли краще пити теплу воду?
1. Тепла вода, як і інші теплі напої, стимулює травлення. Тому відразу після пробудження потрібно випити стакан саме теплої води. Також вона надає заспокійливу дію на кишечник і допомагає вирішити проблему запорів.
2. Рясне вживання теплої води надає детоксаційний ефект на організм. Тим більше якщо ви додасте в воду лимонний сік, кільця огірка, імбир, м'яту, корицю.
3. Під час головного болю склянка теплої води може стати відмінним ліками, так як тепла рідина стимулює приплив крові до тканин.
4. Тепла вода надає відхаркувальну дію, тому пити її потрібно при кашлі і закладеності носа.
Коли краще пити холодну воду?
Холодна вода - це кращий напій в спекотні дні і після інтенсивних тренувань. Важливо знати, що вода повинна бути не крижаною, а саме холодною!
Як бачите, в більшості випадків краще пити теплу воду, але при цьому завжди потрібно враховувати конкретні обставини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вчені назвали риси характеру, що передаються у спадок
Чи справді погано, якщо дитина не ходить в дитячий садок?