Імбир з'явився на нашому столі відносно недавно. А ось в китайській народній медицині його використовують більше двох тисяч років - він ефективно усуває симптоми діареї, нудоти і інші збої в роботі шлунка.
імбир
У Стародавній Індії рослина додавали в їжу, про що свідчить найстаріший санскритський епос четвертого століття до нашої ери - Махабхарата. У країни ж сучасної Європи імбир потрапив з Індії за часів двотисячолітньої давності, в період правління Римських імператорів.
Популярність імбиру цілком зрозуміла, адже він здатний вилікувати втрату апетиту, заколисування і нудоту, метеоризм і розлади шлунка. Додаючи в чай шматочки цілющого кореня, цілком можна вилікувати інфекції носоглотки і затяжний бронхіт, зменшити симптоми артриту і м'язові болі.
Свіжим імбирним соком покривають місця опіків, внаслідок чого ранова поверхня заживає у багато разів швидше. Крім усього іншого, імбир - це дуже смачно! Шкода, що не всім дозволено насолоджуватися приємним і корисним продуктом: незважаючи на здатність знімати запалення в товстому кишечнику, імбир здатний викликати кровотечі.
Поряд з хімічними препаратами, які розріджують кров, варфарином та аспірином, корінь імбиру не слід вживати при діареї, печії, розладах шлунка різної етіології, подразненнях слизових оболонок рота. Тобто, перш ніж приступити до імбирного лікування, слід обов'язково знайти свого лікаря і задати йому просте запитання про можливість вживання вами імбиру. Отримавши ж позитивну відповідь, швидше за йдіть в супермаркет - вибирати цілющі коріння.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі