В чому сенс?П'ять днів на тиждень ви харчуєтеся як завжди, а два дні обмежуєте калорійність раціону до 500 ккал, якщо ви жінка, і до 600 ккал, якщо ви чоловік. Багатьох приваблює в цій дієті той факт, що можна не відмовлятися від будь-яких продуктів.
Важливе правило системи: не діліть дозволений обсяг їжі більше ніж на два прийоми. Небажано їсти п'ять разів на день по 100 ккал. Найкраще їсти 1-2 рази на день і робити між прийомами їжі велику перерву. Адже суть системи - дати організму перепочинок в перетравленні їжі. Ідеальний варіант - невеликий сніданок і невелика вечеря. Або ж тільки щось одне: обід, сніданок або вечеря.
Важливо: за розвантажувальний день потрібно випивати багато води і трав'яного чаю (без кофеїну). Це запобіжить зневоднення і полегшить виведення токсинів.
Якщо ми беремо одну добу, то в них має бути як мінімум 12 годин зовсім без їжі поспіль.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чай, мед і кефір: доступна і проста дієтаПриклади режиму харчування в розвантажувальний деньВаріант 1. За день до цього ви закінчили вечеряти о 19:00. Після цього поснідали на наступний (розвантажувальний) день о 8:00, з'ївши 300 ккал з дозволених. Увечері о 19:00 знову повечеряли, з'ївши решту калорій. Весь день активно пили воду.
Варіант 2. За день до цього повечеряли в 20:00. На наступний (розвантажувальний) день пропустили сніданок і пообідали о 12:00 раціоном з енергетичною цінністю в 300 ккал. Увечері о 19:00 знову повечеряли їжею з калорійністю в 200 ккал.
Варіант 3. За день до розвантажувального дня повечеряли о 19:00, вранці поснідали о 8:30 на всі 500 ккал, і все. Не їли весь день до наступного звичайного дня і активно пили воду.
Чергувати розвантажувальні дні можна так, як вам зручніше. Хоч поспіль, хоч через один, хоч через три. Згодом ви знайдете ритм, який підходить саме вам.