Визначте, у чому ваша особиста мотивація. Ви зумієте досягти успіху, тільки якщо у вас буде відчуття, що всі зміни відбуваються завдяки вам. Нічого не вийде, якщо ви будете намагатися відповідати нав'язаним ззовні правилам. Коли ви приступите до зміни дієти, один з найважливіших перших кроків - визначитися, навіщо вам це потрібно.
Збільште частку некрохмалистих зелених, жовтих і оранжевих овочів до однієї третьої, а краще до половини від всієї споживаної їжі. Частина половини повинна припадати на крохмалевмісні продукти (кукурудза, пшоно, овес, пшениця, коричневий рис, спельта, картопля, гарбуз, квасоля, боби).
Відмовтеся від їжі з високим вмістом простих цукрів, включаючи сухофрукти і соки. Свіжі фрукти їжте раз або два в день.
Здорова дієта, заснована на рослинному білку - цілюща і запобігає ожирінню, діабету, аутоімунним захворюванням, раку, захворюванням серця, зору, кісток і нирок.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП 20 продуктів, в яких менше 100 калорійЗабудьте про вітамінні добавки. Харчування - це складний біохімічний процес. Навіть в найпростіших продуктах сотні і тисячі різних мікроелементів. Окремі речовини у вигляді добавок, ніколи не стануть хорошою заміною цільним продуктам.
Виключіть борошняне, в тому числі хліб і пироги. При виготовленні борошна вуглеводи проходять значну обробку і в підсумку вони не містять таких корисних елементів, як клітковина, вітаміни і мінерали.
Краще їсти часто, але потроху, ніж рідко, але великими порціями.
Віддавайте перевагу простим стравам, наприклад, картоплі з брокколі або квасолі з рисом і некрохмалистими овочами. Чим складніше блюдо, тим більша можливість набрати зайву вагу.