Розглянемо найкорисніші властивості цього продукту:
Профілактика раку. Вченими доведено, що кунжут благотворно впливає на кровоносну систему організму, в результаті чого забезпечуючи людині міцний імунітет і потужний захист від ракових клітин. Якщо у людини виявлено схильність до онкологічних захворювань, медики рекомендують налягати на кунжут.
Нормалізація рівня холестерину в крові. Насіння кунжуту збагачені олеїнової кислотою, яка в свою чергу здатна вплинути на холестеринові клітини. Таким чином зайвий холестерин покине судини і кров, а необхідний - залишиться.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яка користь кунжутного масла?Здоров'я кісток і суглобів. У насінні кунжуту багато кальцію і засвоюється він набагато швидше, ніж з молока і інших кальцийсодержащих продуктів.
Поліпшення складу крові, а також профілактика залізодефіцитної анемії. В кунжуті міститься залізо, фолієва кислота та інші вітаміни групи В, які сприяють виробленню червоних кров'яних тілець і не тільки.
Здорові шкіра, волосся і нігті. Так як в кунжуті досить жирів, його насіння мають здатність зміцнювати волосся, покращувати стан шкіри, знімати з неї роздратування і зволожувати її зсередини, а також дбати про красу нігтів. Люди, які регулярно вживають насіння кунжуту або кунжутне масло, не знають проблем таких як: шаруються або ламаються нігті, випадають і не блищать волосся, шкіра, як наждачний лист, або надто збуджена, що навіть тональний крем не допомагає і так далі.
Турбота про органи шлунково-кишкового тракту. Особливо кунжут буде корисний тим, у кого гастрит, виразка та інші запальні захворювання.
Нормалізація обміну речовин і схуднення. Незалежно від того, будете ви є насіння кунжуту або пити кунжутне масло, вже через тиждень обмін речовин помітно прискориться, а зайві сантиметри на талії почнуть "танути" на очах.