В літній період багато людей люблять посмакувати морозивом.
Вживання морозива
Сучасні виробники пропонують безліч найменувань самого морозива та його складу. В основі зазвичай цільне та сухе молоко, вершки, сухі наповнювачі молочного походження, підсолоджувачі, емульгатори, стабілізатори, консерванти, наповнювачі та ароматизатори.
На що слід звертати особливу увагу? На те, чи є у складі рослинні жири. Найчастіше це пальмова олія.
Не найкориснішим чином впливають на наше здоров'я барвники та ароматизатори. Вони, звичайно, надають ласощам апетитний вигляд, але печінка таким добавкам не дуже рада.
Цукор у складі морозива та жирне молоко – продукти калорійні, їх варто уникати тим, хто страждає від зайвої ваги та цукрового діабету.
А тепер про те, як правильно їсти морозиво і які можуть бути ризики. Внаслідок переохолодження верхнього піднебіння може статися спазм судин головного мозку - напад головного болю неминучий.
Не сполучайте морозиво з гарячими напоями – це шкідливо для зубної емалі.
Холодна їжа загалом не дуже добре засвоюється організмом. Вступаючи в шлунок, морозиво може також викликати спазм судин, шлунковий сік виділятиметься гірше. Жовчний також не любить холодної їжі.
Експерт рекомендує взагалі відмовитися від морозива людям, які страждають на ожиріння, гіпертонію, гастрит, панкреатит, діабет.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі