Будь-хто, хто займається спортом, крім хорошої фізичної форми часто хоче накачати ще одну річ: м'язи. Але спортсмени-любителі, зокрема, споживають достатньо білка, якщо дотримуються збалансованої дієти, навіть без протеїнового порошку.
Протеїнові коктейлі
Тільки професіонали у спортивному секторі отримують користь від протеїнового порошку, якщо вони використовують правильні та безпечно неякісні продукти.
Дорослим віком від 19 до 65 років потрібно всього 0,8 г білка на кілограм маси тіла на день. Жінці вагою 65 кг потрібно 52 г білка, а чоловікові вагою 85 кг – 68 г білка.
Одне тільки яйце середнього розміру містить 6 г білка, 100 г нежирного сиру - близько 13 г білка, а 100 г лосося - 20 г.
Якщо продукти, багаті на білок, є невід'ємною частиною вашого раціону, ви можете відносно швидко покрити добову потребу природним шляхом.
За допомогою протеїнового порошку професійні силові спортсмени можуть збільшити потребу в білку для нарощування м'язової маси.
У людей, які споживають білок у дуже великій кількості з міркувань фітнесу, у довгостроковій перспективі можуть виникнути фізичні ушкодження.
Протеїновий порошок забезпечує те, що написано на упаковці: додатковий білок. Насправді людському організму не потрібно занадто багато його для природного нарощування м'язової маси.
Якщо ви накопичуєте занадто багато білків у своєму організмі протягом тривалого часу, це може навіть призвести до пошкодження органів, особливо нирок.
Людям із проблемами нирок, зокрема, слід бути обережними з протеїновим порошком та спочатку отримати медичне роз'яснення щодо його використання. Оскільки надлишок білка виводиться через нирки, його надлишок навіть у професійних спортсменів може призвести до перевантаження відповідних органів та спричинити додаткове пошкодження печінки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
4 навички, які потрібно засвоїти школярам
Вправа, яка допоможе дізнатись емоційний стан дитини
Тонкі шведські млинці панкакор з брусничним соусом