Перш ніж консервант можна буде використовувати у харчових продуктах, він повинен пройти великі тести та дослідження, щоб підтвердити його нешкідливість.
Консерванти у продуктах
Однак, як і в багатьох аспектах харчування та здоров'я, важлива контекстуалізація. Кількість часто має значення. Помірне споживання продуктів, що містять консерванти, зазвичай не викликає занепокоєння. Однак можуть виникнути труднощі, коли людина споживає надмірну кількість продуктів з високим ступенем обробки, які можуть містити вищі рівні консервантів.
Надмірне споживання консервантів потенційно може бути пов'язане з ризиком здоров'ю. Деякі люди можуть бути чутливі до певних консервантів, і у них можуть розвинутися алергічні реакції чи непереносимість. Якщо це станеться з вами, це може набути форми висипу на шкірі, утрудненого дихання, шлунково-кишкового розладу або інших симптомів.
Продукти з високим ступенем переробки, які часто містять багато консервантів, як правило, також містять інші шкідливі для здоров'я інгредієнти, такі як велика кількість цукру, солі та насичених жирів. Надмірне споживання цих продуктів сприяє формуванню нездорових звичок у їжі.
Передбачається, що деякі консерванти викликають проблеми із травленням, такі як здуття живота, біль у животі або діарея, особливо при вживанні у великих кількостях.
Хоча більшість консервантів вважаються безпечними у дозволених кількостях, все ще точаться суперечки щодо потенційних довгострокових наслідків надмірного споживання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Психосоматика дитячих хвороб: винні не віруси, а переживання дитини