Це не добре відомі нам "крабові палички", де краб навіть не ночував, а справжнє м'ясо.
краб
М'ясо краба – найсмачніший делікатес із чудовими дієтичними властивостями та мінімальною кількістю жирів. А ось таурину в крабі достатньо. Ця амінокислота живить і тонізує м'язи організму, у тому числі очні.
Цей вид ракоподібних багатий на Омега-3 і Омега-6 кислоти, що відповідають за продуктивну роботу серцево-судинної системи. Білок, що міститься у його м'ясі, засвоюється набагато швидше, ніж у будь-якому іншому. Крім того, краб – це визнаний чемпіон із запасів йоду, а тому він дуже корисний при захворюваннях щитовидної залози. Мідь, магній та фосфор, старанно накопичені крабом, виконують подвійну функцію. З одного боку, вони відповідають за травні процеси, з іншого, – стимулюють роботу нервової системи та позитивно впливають на емоційний стан людини. Щедрі дози цинку та селену стимулюють вироблення тестостерону, що дозволяє зарахувати краба до афродизіаків.
Разом з тим, важливо пам'ятати, що краб живе на морському дні, значить, вміє накопичувати шкідливі речовини і водиться з поганими бактеріями. А оскільки цей продукт дуже поживний, не варто захоплюватися ним без міри.
То як, тепер ви наважитеся на крабове м'ясо?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу