Горіхи кеш'ю для нас - це все ще екзотика, але ми поступово до них звикаємо.
Горіхи кеш'ю багаті на високоякісні білки і жири; у них є вуглеводи, крохмаль, цукри, фітостероли, харчові волокна та жирні кислоти; вітаміни Е, РР, групи; мінерали – кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, залізо, цинк, мідь, марганець, селен; амінокислоти – всього їх 18, і серед них є такі важливі та необхідні, як триптофан, лізин, метіонін, гліцин.
Всі ці речовини активно працюють на благо нашого здоров'я: покращують стан кровоносних судин, роботу мозку, системи травлення, зміцнюють імунітет.
Якщо вживати кеш'ю регулярно, то в крові знижується рівень «поганого» холестерину. Поліненасичені жирні кислоти Омега-3, Омега-6 і Омега-9, що містяться в них, забезпечують нормальний обмін речовин, захищають клітини від агресивних впливів, зберігають їхню структуру та спадкову інформацію, підтримують у нормі зір, увагу, пам'ять та інші нервові процеси. Вони також запобігають розвитку атеросклерозу, утворенню тромбів, захищають серце та знижують підвищений тиск, знімають запалення, попереджаючи остеохондрози та артрити; регулюють діяльність мікрофлори у кишечнику; стимулюють сексуальну активність.
Кеш'ю допомагають при лікуванні псоріазу, анемії, дистрофії, захворюваннях ендокринної системи, полегшують зубний біль. Однак при захворюваннях ясен вживати цілі кешью не рекомендується, тому що у цих горіхів досить щільна структура.
Чи куштували ви коли-небудь кеш'ю? Діліться у коментарях.