Люди чомусь думають, що якщо продукти знежирені, то вони корисніші. Насправді, все зовсім не так.
знежирені продукти
Відсутність жирів негативно впливає на смак продуктів — він просто зникає. Тут на допомогу приходять вуглеводи, головним чином цукор. До речі, нещодавно вчені з'ясували, що саме цукор, а не жири провокує підвищення «поганого» холестерину. Нерідко як підсилювач смаку застосовують солод - ще один швидкий вуглевод з характерним солодкуватим присмаком. Тут криється головна каверза. Оскільки вуглеводи досить поживні, насправді виявляється, що знежирені продукти набагато калорійніші за звичайні.
Додати смаку знежиреним сирам – теж не проблема. Для цих цілей їх часто приправляють великою кількістю солі. А вона, як відомо, має одну вкрай небажану властивість: затримує воду в організмі і тим самим заважає нормальному обміну речовин. У результаті на додаток до зайвих кілограмів ви отримуєте набряклість по всьому тілу.
Знежирений сир і молоко, як і інші їхні побратими, мають одну підступну властивість. Справа в тому, що жири засвоюються досить повільно і надовго створюють відчуття ситості, тоді як швидкі вуглеводи згоряють миттєво, і ми знову відчуваємо голод. Далі спрацьовує проста логіка: раз продукт знежирений, його можна їсти в необмежених кількостях без ризику погладшати. Тільки виходить навпаки. Знежирені продукти перевантажують організм зайвими калоріями, замість скорочувати їх споживання.
А ви спіймалися на вудку знежирених продуктів?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу