Лохина корисна не лише сама собою, але й у формі соку.
лохина
Експерименти, проведені фахівцями з Університету Цинциннаті (США), показали, що після 12-тижневого курсу «блакитної терапії» пенсіонери на 40% краще справлялися із тестами на пам'ять. Через три місяці тестування було проведено повторно, і результати піддослідних виявилися на 33% кращими, ніж у тих, що пили виноградний сік.
Вчені вважають, що сприятливий вплив мають натуральні антиоксиданти антоціани (саме вони забарвлюють лохину в синій колір). Попередні дослідження демонстрували, що лохина підвищує концентрацію уваги і допомагає в боротьбі з різними захворюваннями, від серцевих недуг до раку. Так, минулого року співробітники університету Мічігану встановили, що лохина захищає від проблем з судинами і діабету, оскільки перешкоджає відкладенню жиру в області живота, зменшує рівень холестерину і цукру в крові.
Кілька років тому експеримент, проведений на щурах та мишах, показав, що антоціани значно уповільнюють зростання колоній ракових клітин. Досліди також продемонстрували, що в деяких випадках не лише уповільнюється зростання злоякісних пухлин, а й гине до 20% ракових клітин.
Чи ви пили колись сік з лохини?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою