Існує кілька загальних порад, які спрямовані на покращення вашого самопочуття.
- Постільний режим і обмеження рухової активності - дозволяють зменшити нездужання і запобігти розвитку ускладнень.
- Промивання шлунка для зменшення всмоктування токсинів і видалення мікроорганізмів з кишечника - використовується слабкий розчин перманганату калію, чиста вода, слабкий розчин харчової соди. Дорослому пацієнту дають випити 0,5-1 літр розчину і викликають блювоту, дратуючи корінь язика, процедуру повторюють 3-4 рази до отримання чистого розчину.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вберегтись від діабету та серцевих недуг- Заповнення втрати рідини і електролітів - всередину дають дробовими порціями міцний холодний чай, мінеральну негазовану воду, слабкий розчин кухонної солі з декількома краплями соку лимона, растрів «Регідрон», який готують з порошку, купленого в аптеці. Розчини дають по 20-40 мл кожні 10-15 хвилин.
- Всередину дають ентеросорбенти в таблетках (активоване вугілля, сорбекс) або у вигляді розчину або гелю (смекта, ентеросгель)
Всі інші препарати можна застосовувати тільки після консультації лікаря, якого обов'язково слід викликати, якщо покращання стану не настає протягом 4-6 годин або стан пацієнта, незважаючи на вжиті заходи, продовжує погіршуватися.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як розпізнати що у вас гастрит