До очищення організм повинен бути максимально підготовлений. Неправильний «вхід і вихід» можуть призвести до більш сумної ситуації, ніж була до очищення. Перш ніж почати очищення, потрібно відмовитися від продуктів, які не використовуватимуться під час розвантаження. Перехід до обмежень не повинен бути різким - це завжди стрес для організму. А, як відомо, одним з поширених наслідків стресу є зайва вага. Споживання їжі і напоїв не повинно бути безконтрольним. Від гастрономічних звичок потрібно відмовлятися поступово, так як вони найсильніші.
Кому потрібно очищення
А взагалі, чи потрібно ставити перед собою завдання, як очистити організм? Детоксикація необхідна, якщо:
1. Жінка прокидається втомленою і розбитою.
2. Спостерігаються постійні проблеми з травленням (газоутворення, здуття).
3. Якщо жінка швидко стомлюється.
4. Кожен день супроводжується м'язовими болями, задишкою.
5. Менструальні дні проходять важко і болісно.
Кому не підходить:
1. Не можна піддавати себе детоксикації при вагітності або під час годування груддю.
2. Якщо дієтолог призначив певний режим харчування.
3. При анемії.
4. При прийнятті лікарських препаратів, які швидко виводяться з організму в процесі очищення, так як активізується робота печінки.
Підготовка
Перші два розвантажувальних дні будуть важкими для організму: загостряться всі симптоми, які стали причиною детоксикації. Так що почніть розвантаження з вихідних днів, а не з понеділка. Так легше перенести зміни. Напередодні свят, урочистостей не можна починати розвантаження, яке просто «зірветься».
Маленькі слабкості
Найбільша складність у тому, як очистити організм, це відмова від кофеїну. Кофеїнова залежність характерна для багатьох ділових леді (не мудро при сучасному ритмі життя). Внаслідок відмови від кави може виникнути головний біль. Скорочувати кількість кашок кави і кофеїну потрібно поступово. Перейдіть на зелений чай, в якому теж міститься кофеїн.
Очищаємо кишечник
Відходи з організму видаляються головним чином через кишечник. Тому потрібно нормалізувати роботу шлунка, перш ніж почати розвантаження. Кишечник повинен «виконувати свою роботу» регулярно - звільнятися один раз на добу. Щоб допомогти йому, можна щодня додавати в їжу одну чайну ложу лляного насіння.
Більше води
На день потрібно випивати не менше 2-х склянок простої очищеної води крім інших напоїв і фруктів. Нехтування водою і клітковиною призведе до банальних запорів.
Детоксифікаційна дієта
Після того, як організм підготувався до очищення, залишилося вибрати детоксикаційну дієту. Досить 1 тижня, але якщо хочеться досягти більшого ефекту, її можна продовжити і до 3-х тижнів. За 3 тижні організм може звикнути до нових харчових пристрастей, що дуже добре позначиться на фігурі: вага більше не буде коливатися. Очищаюча дієта передбачає вживання в їжу: більше фруктів, овочів, безглютенових зернових, пісного м'яса, трохи горіхів, риби. В якості напоїв підійдуть свіжовичавлені соки, проста вода, трав'яні чаї.
Ворушіться
Під час очищення невеликі аеробні навантаження припадуть тільки до речі. Вони стануть відмінними помічниками в детокс, стимулюючи кровотік і лимфоток. В якості тренувань підійде класична аеробіка, танці, прогулянки пішки, йога, каланетика.