Четвер, 28 листопада - гаряча рослинна їжа з рослинним маслом. Також дозволяється червоне сухе вино.
П'ятниця, 29 листопада - сувора форма посту - сухоїдіння. Дозволяється неварена їжа без олії. У цей день на стіл ставляться хліб, сіль, вода, сирі овочі і фрукти, сухофрукти, горіхи, мед.
Субота, 30 Листопада - їжа рослинного походження у відварному вигляді з рослинним маслом, риба. Крім цього дозволяється червоне сухе вино.
Неділя, 1 грудня - їжа рослинного походження у відварному вигляді з рослинним маслом, риба. Крім цього дозволяється червоне сухе вино.
Понеділок, 2 Грудня - варена гаряча рослинна їжа без олії, червоне сухе вино.
Вівторок, 3 грудень - гаряча рослинна їжа з рослинним маслом. Також дозволяется червоне сухе вино.
Також слід зазначити, що існує шість ступенів строгості посту. В період його дотримання церковний статут наказує не тільки види їжі, які можна споживати в період дотримання посту, а й її кількість.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Різдвяний піст: що можна і не можна їстиПотрібно пам'ятати, що строгість дотримання посту у кожного індивідуальна і залежить від багатьох обставин. Послаблення дозволяються вагітним жінкам, маленьким дітям, людям, що займаються фізичною працею, тим, хто багато подорожує. Людям же, які страждають будь-якими недугами, перед тим, як увійти в піст, необхідно поговорити не тільки з духівником, а й обов'язково проконсультуватися з лікарем.