Хочеться відчувати легкість, але важкість у шлунку і загальне нездужання можуть завадити цьому. Справа в тому, що їжа з часом може забивати кишечник і внаслідок цього в нашому організмі можуть накопичуватися шлаки і токсини, які і викликають загальну слабкість і нездужання. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Вживайте вівсяний кисіль
Пророщені зерна
Більш тривалий і м'який спосіб очищення кишечника - це вживання в їжу пророщених зерен. Відмінно підійде пшениця, соя, маш, зелена гречка. Якщо ви вважаєте себе істинним адептом здорового харчування, то спробуйте пророщувати зерна самостійно в домашніх умовах. Якщо вам шкода витрачати на це сили і час, то можна з легкістю придбати пророщені зерна у відділі здорової їжі в будь-якому супермаркеті. Рекомендована добова норма - 50-80 грамів на день. Тривалість такого курсу для досягнення максимального ефекту повинна становити 1 місяць.
Пробували коли-небудь вівсяний кисіль? Якщо ні, то варто спробувати. Особливо якщо ви хочете поліпшити роботу свого шлунково-кишкового тракту. Щоб приготувати вівсяний кисіль, необхідно залити 1 столову ложку вівсянки 1 склянкою води і варити на повільному вогні протягом 15 хвилин. Важливо вибирати традиційні вівсяні пластівці, а не варіанти для швидкого приготування. Тільки вони є корисними для організму і кишечника.
Пити такий кисіль рекомендується 2 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі. Вівсяний кисіль можна вживати навіть при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і для відновлення організму після голодування.
Пшеничні висівки
Пшеничні висівки - це вельми щадний і легкий спосіб очищення кишечника в домашніх умовах, який при цьому залишається дуже ефективним і дієвим. Він підходить практично всім і не вимагає змін у способі життя. Залийте 2 столові ложки висівок 150 мілілітрами кефіру і добре перемішайте. Приймайте вранці натщесерце або ввечері перед сном.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини