Вони хочуть роботу, що приносить задоволення, гідну зарплату й більше вільного часу. Психологічні дослідження підтверджують, що 20-30-річна молодь відверто заявляє свої вимоги роботодавцям і змінює ринок праці. Про представників "покоління Y" - читайте у "Країні здоров'я".
Покоління Y
Багато представників "Покоління Y" мають добру освіту та починають виходити на ринок праці. За даними звіту Федерального міністерства освіти Німеччини, кількість першокурсників від 1993 року зросла майже удвічі. Однак, унаслідок демографічних змін кількість молодих людей скорочується. Це перевага для них, бо конкуренція на ринку праці зменшується. Тому претенденти на вакансії можуть більше вимагати від потенційних працедавців. Молодь впевнено говорить про свої бажання вже під час співбесіди.
Кар'єра за будь-яку ціну вже не цікавить сучасну молодь. Їхня діяльність повинна стимулювати, перш за все, особистісний розвиток. Психологи кажуть, що теперішні 20-30- річні люди прагнуть реалізуватися і у роботі, і в особистому житті.
Важливу роль для цього покоління відіграє час, який вони можуть приділяти сім'ї та рідним людям. На прикладі своїх батьків вони бачили, як велика кількість роботи впливає на сімейне життя, тому не збираються повторювати цих помилок.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою