Інколи виникають такі ситуації після розриву стосунків, що спілкування з людиною все ж не виходить остаточно припинити. Як бути, як себе поводити? Детальніше читайте у "Країні здоров'я".
Зрозумійте що потрібно вам обом
Любов минула і зів'яли помідори - так кажуть в народі. Але в народі ще не вигадали правил поведінки з колишнім хлопцем чи дівчиною. Тому поможемо з цим вам ми.
1. Впевніться: воно вам треба? Якщо ви боїтесь рвати стосунки остаточно оскільки є переживання на тему "мені буде погано", "я без неї/нього ніщо не зможу" і так далі - краще рвіть. Ви не будете більше з цією людиною. Навіщо ж прикидатись?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
2. Зрозумійте чого хоче інший. Якщо стосунки порвались але продовжує інша сторона флірт - обережніше. Все може завершитись тим що ви на одну ніч опинитесь у ліжку але стосунки таки порвете.
3. Готові до втрат? Якщо у вас є спільні друзі а ви завели новий роман - спілкування з друзями прийдеться обмежити. Ви ж не хочете аби усі деталі доповідали зіпсутим телефоном?
4. Поділіться. Почали зустрічатись з новою людиною? Чудово, але розкажіть про минулі стосунки, особливо якщо в душі все ще любите ту людину. Так ви будете мати впевненість у собі і в тому що не повернетесь до страждань а також буде легше, якщо хтось вирішить "накапати" на вас.
5. Або ж помовчте. Соцмережі - шкідлива річ, особливо для людей, які соціально активні. Не спішіть публікувати щасливі фото у Фейсбуці, Твіттері чи Інстаграмі. Чим менше людей знає - тим міцніше ваше щастя.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що повинна вміти дитина, перш ніж іти до дитячого садка?