Приправа допомагає налагодити функції травлення і діяльність сечостатевої системи
Настій коріандру при проблемах травлення: два рецепти
Зелені помічники
Щоб наша травна система працювала без збоїв, їй просто необхідний коріандр. Зелені культури мають позитивний вплив на шлунок, кишечник, печінку і підшлункову залозу. Відомо, що вони - прекрасне джерело вітамінів і антиоксидантів, ферментів і мікроелементів. Їх застосовують в косметології, медицині. Це і кріп, петрушка, базилік, м'ята. Однак, особливими властивостями, які дозволяють швидко налагодити функцію всієї системи травлення, володіє коріандр.
Коріандр додають в якості харчової приправи у багатьох країнах світу. А його листові пагони вживають в їжу і називають кінзою. Але не всякий любить цю траву, а ось насінини коріандру не володіють таким різким запахом, а настій, приготований на його основі, відмінно впорається з вашими проблемами.
Настоюємо і п'ємо
Є два рецепти настою, які готують на основі коріандрового насіння. Обидва рецепти однаково ефективні, тому ви можете вибрати той, який вам найбільше сподобається.
При відрижці і печії
Для настою:
- 2 ч. л коріандрового насіння;
- стакан крутого окропу.
Насіння кладемо в склянку і заливаємо окропом. Накрити кришкою і запарити протягом 20 хвилин. Остиглий настій проціджуємо і п'ємо.
Приймати двічі на день по півсклянки, але не більше трьох днів. Припиняєте пити, як тільки позбудетеся від проблеми. Якщо хочете приймати для профілактики, тоді пийте настій один-два тижні.
При диспепсії і метеоризмі
Для настою:
- 1 ч. л. насіння коріандру;
- 250 мл окропу.
Готувати за цим рецептом відвар краще в термосі. Запарювати суміш 2 години. Коли настоїться, процідити. Пити теплим.
Приймати по 1/3 склянки в день за півгодини до їди. Курс прийому - 14 днів. Максимальна тривалість безперервного прийому препарату не повинна перевищувати чотирьох тижнів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу