Результати показали, що серед 16% померлих, більшість їх партнерів повідомили про меншу задоволеність життям. Подружжя суб'єктів, які померли, мали підвищений ризик смерті протягом всього періоду дослідження в порівнянні з тими, чиї дружини були ще живі.
Це означає, що задоволеність життям чоловіка була пов'язана зі смертністю, незалежно від соціально-економічного або демографічного походження. Ризик смертності для суб'єктів, у яких були щасливе подружжя, був нижче, ніж у тих, у кого були нещасні. Примітно, що рівень задоволеності подружнім життям був кращим провісником смертності суб'єкта - навіть більше, ніж задоволеність власним життям суб'єкта.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фініки - секрет довголіття"Отримані дані підкреслюють роль безпосереднього соціального оточення людей в результатах їх здоров'я. Найголовніше, що у нього є потенціал, щоб розширити наше розуміння того, що складає "соціальне середовище" індивіда, включаючи особистість і добробут близьких людей, - пояснила автор дослідження Ольга Ставрова (Olga Stavrova).
Вона також перерахувала деякі правдоподібні пояснення цих результатів. Виходячи із зібраних даних, Ольга Ставрова помітила, що передбачувана партнерська підтримка не обов'язково відповідає більш низької смертності. Однак більш висока задоволеність життям чоловіка була пов'язана з більшою фізичною активністю партнера. Отже, це може спонукати суб'єкта вести більш активний спосіб життя і потенційно збільшує його / її тривалість життя.
Дослідження підкреслило важливість розгляду питання про сім'ю, коли мова йде про здоров'я. У той час як дослідження було проведено на американцях, Ставрова вважає, що це також відноситься до людей в інших точок світу.