Їсти і худнути - це мрія усіх жінок. Але чи справді це можливо?
їжа для схуднення
Коли ми худнемо, принципи харчування відіграють важливу роль. Головним із них є правильний режим. Загалом їсти потрібно не менше 5-6 разів на день невеликими порціями з інтервалом у 2-3 години. У перервах між основними прийомами їжі можна заправлятися легкими перекушуваннями у вигляді банана, граноли або йогурту.
Білки мають становити приблизно третину раціону. На їхню переробку організм витрачає більше енергії, ніж отримує. В результаті витрачаються зайві калорії і вага йде. Для цього потрібно включати в корисне меню щодня біле м'ясо, рибу, молочні продукти, боби і яйця.
Повільний не означає поганий, тим більше якщо це вуглеводи. Організм перетравлює їх довго, і бажання з'їсти щось заборонене у нього не виникає. Такі вуглеводи містяться у крупах, макаронах, картоплі та хлібі з борошна грубого помелу. Всупереч помилкам, ці продукти прибирають зайві сантиметри на талії, а не нарощують. За умови, що ви їсте їх помірними порціями і не присмачуєте калорійними соусами. Добова норма складних вуглеводів має становити 50-60%.
Категорично відмовлятися від жирів – не найрозумніше рішення. Меню корисного та правильного харчування може і повинне включати в середньому 15% мононенасичених жирів. Вони присутні в рослинних оліях холодного віджиму, оливках, авокадо та горіхах. При розумному вживанні вони допомагають знижувати вагу.
Без овочів, фруктів та ягід теж не обійтися. Вони стимулюють травлення, налагоджують обмін речовин та живлять організм вітамінами та мікроелементами. Щоб відчути позитивний ефект, необхідно з'їдати щонайменше 500 г будь-яких свіжих плодів щодня.
А як ви худнете зазвичай?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою