Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиОктамін плюс

ТОВ «Фармацевтична компанія Здоров'я


Інструкція


Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з корпусом і кришечкою червоного кольору. Вміст капсули – порошок білого кольору, зі слабким специфічним запахом;

склад: 1 капсула містить валіну – 11,8 мг, ізолейцину – 10 мг, лейцину – 13,5 мг, лізину гідро хлориду – 16,8 мг, метіоніну – 10 мг, треоніну – 8,4 мг, триптофану – 5 мг, фенілаланіну – 11,5 мг, кальцію пантотенату – 0,9 мг;

допоміжні речовини: кальцію стеарат, лактози моногідрат.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на травну систему і метаболізм. Амін окислоти та їхні похідні. Код АТС А 16А А 20*.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Засіб для регуляції метаболічних процесів, має загально зміцнювальні, антитоксичні та регенеруючі властивості, поповнює дефіцит амін окислот і кальцію в організмі.

Амін окислоти (8 незамінних) та кальцію пантотенат, що входять до складу препарату, є неспецифічними регуляторами метаболічних процесів в організмі, сприяють послабленню білкової недостатності, субстратно забезпечуючи синтез білка, а також беруть участь у знешкодженні токсичних метаболітів. Кальцію пантотенат, як єдиний незамінний компонент коензиму ацетилювання (коензим А), бере участь у вуглеводному, ліпідному і білковому обміні, синтезі ацетилхоліну, стероїдів, поліпшує скорочувальну активність міокарда. Іони кальцію також нормалізують утворення колагену та репаративні процеси в тканинах.

Препарат сприяє загоєнню ран та репаративній регенерації, стимулює гемопоез, особливо еритропоез, суттєво підвищуючи рівень гемоглобіну в крові при анемії, виявляє антитоксичну дію при токсичних ураженнях печінки.

Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування. Опікова хвороба, масивні кровотечі, гіпотрофії різного генезу, період реконвалесценції після тяжких і тривалих захворювань, зниження опірності організму до застудних захворювань, депресії, хронічне порушення харчування, особливо в осіб літнього віку, хронічні гепатити.

Спосіб застосування та дози. Призначають внутрішньо після їди.

Дітям старше 3 років призначають по 1 капсулі 3 рази на добу, дорослим – по 2 капсули 3 рази на добу. Тривалість курсу терапії – 10 – 20 днів.

При опіковій хворобі призначають на 2 – 3-й день після травми.

За показаннями курс лікування можна повторити через 2 – 3 тижні.

Побічна дія. Можливі алергічні шкірні реакції, сухість у роті, нудота, печія, дисфункція кишечнику.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, порушення обміну амін окислот, печінкова енцефалопатія, гостра і хронічна ниркова недостатність, порушення азотовидільної функції нирок, цукровий діабет, декомпенсована серцева недостатність, гіперкальціємія або гіперкальціурія, утворення кальцієвих каменів, вагітність, лактація, дитячий вік до 3 років.

Передозування. Симптоми: виражені алергічні реакції, гіперглікемія, гіперкальціємія із симптомами анорексії, нудоти, блювання, запаморочення, головного болю. Лікування: відміна препарату, прийом великої кількості рідини, дотримання дієти з обмеженим вмістом кальцію і цукру. У випадку виражених алергічних реакцій слід призначати антигістамінні засоби.

Особливості застосування. При спільному призначенні із препаратами тетрациклінового ряду, фторвмісними та препаратами заліза Октамін Плюс повинен прийматися за 3 години до або після прийому вказаних препаратів.

Застосування в період вагітності та годування груддю. Препарат протипоказаний при вагітності. При необхідності застосування препарату в період лактації, годування груддю слід припинити.

Вплив на можливість керування транспортними засобами і механізмами. Препарат не впливає на здатність до керування транспортними засобами та механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Кальцій, що міститься в препараті Октамін Плюс, може підсилювати абсорбцію препаратів тетрациклінового ряду, фторвмісних препаратів та препаратів заліза. Слід уникати одночасного прийому вітаміну D та його похідних у зв'язку зі збільшенням абсорбції кальцію. Октамін Плюс зменшує токсичність стрептоміцину та інших туберкулостатичних препаратів, підсилює кардіотоксичний ефект глікозидів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8 °С до 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки.

Упаковка. Капсули у блістері №10, №10х 3 у коробках.

Умови відпуску. Без рецепта.

Виробник. ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров'я».

Адреса. Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus