Якщо ви все ж хочете на них сидіти, то треба це робити дуже обережно.
високобілкова дієта
1. Під час жорсткої низькокалорійної дієти йдуть зайва рідина та зайвий жир, але при цьому втрачається м'язова маса. Це призводить до зниження енерговитрат та швидкості обмінних процесів, оскільки м'язи витрачають більше калорій. І людина повертається до колишнього харчування з уповільненим обміном речовин. Тому набираються втрачені кілограми та додаються нові.
2. Цілий ряд дієт, які називаються високобілковими, часто мають таке ускладнення, як каменеутворення. У жовчному міхурі камені можуть утворитися майже від будь-якої дієти через згущення жовчі, з якої утворюється осад, а потім камені. Також можуть утворюватися каміння у нирках. При високобілкових дієтах у раціоні переважають продукти з тваринним білком. Через це в крові підвищується рівень холестерину, надлишок якого відкладається на стінках судин, що призводить до виникнення серцево-судинних захворювань.
3. На думку вчених, у людей, які роками сидять на безвуглеводних дієтах, ризик передчасної смерті від серцево-судинних захворювань зростає майже на 30%. Безвуглеводні дієти підвищують ризик розвитку депресії. Адже вуглеводи дарують нам позитивні емоції. Але, природно, при вживанні їх у розумних кількостях.