Психологи з'ясували, що фізичні вправи позитивно впливають на моральний стан людини. Але незважаючи на те, що фітнес - це не альтернатива психічної допомоги або спеціальних препаратів, вправи все ж можуть поліпшити настрій і сон. Вони допоможуть підвищити самооцінку і попередити депресію.
Вправи є таким собі буфером для стресу. З фізіологічної точки зору фітнес викликає ті ж відчуття, що і тривога. Але регулярні тренування помирять вас з цими емоціями, тому ваше тіло більше не буде так сильно реагувати на психічні стресові фаткори.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можна займатись фітнесом ввечері?Крім того, що людина по-новому починає реагувати на стреси, фітнес ще й добре відволікає. Коли людина переживає стрес, вона може фокусуватися на тригері, що змушує її турбуватися ще більше, тому стає гірше. Але якщо ви почнете виконувати фізичні навантаження, вам стане складніше фокусуватися на тригерах.
Фахівці відзначають, що для цього необов'язково робити виснажливі тренування, підійде навіть легка активність. Більшість вчених запевняють, що аеробіка - кращий варіант для вирішення подібних проблем.