Тренування через біль. Якщо ви регулярно качаєте залізо, то постійно стикаєтеся з напругою в м'язах. Але при перетренованості тілу буде потрібен відпочинок, а ви продовжите піддавати його навантажень, надмірно використовуючи суглоби, кістки і кінцівки. Залежність від спортзалу штовхає людей на тренування через біль, що збільшує ризик хронічних ушкоджень м'язів начебто рабдоміолізу.
Брак сну. При залежності від тренувань страждає вся реакція людини на стрес, що може привести до викиду великої кількості гормонів на кшталт кортизолу та адреналіну. Вони пов'язані з порушеннями сну і безсоння. Перетренірованность не дає організму відпочивати, а це теж заважає заснути.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спортивна зима: тренуємо усі групи м'язівЛомка і ізоляція. Жертви подібної залежності досить часто скасовують свої плани і зустрічі, щоб зосередитися на спортзалі і проводити весь час там. Соціальна ізоляція веде до дратівливості, гніву, стрибків настрою, тривожних розладів і навіть депресій.
Задишка в стані спокою. Взагалі-то це дуже тривожний симптом, часто свідчить про порушення в роботі серця. Стінки цього насоса через надмірних навантажень стоншуються, виникає аритмія, відбувається рубцювання, через що серце починає посилено битися, навіть коли ви сидите на місці. Ці порушення можуть спровокувати постійну задишку і стати причиною зупинки серця.
Розлади харчування. Залежність від навантажень знижує рівень гормону греліну, що стимулює апетит, що підвищує показники ферменту, який відповідає за придушення апетиту. Через харчових розладів у людини розвивається аритмія, остеопороз і інші проблеми.