Перший принцип - можна їсти все, але помалу. Забудьте про комплексні обіди! За один прийом їжі можна з'їсти не більше однієї страви, це може бути перше, або друге, або салат. Правда, чай ми в розрахунок не беремо!
Якщо вам важко вставати, і сніданок не входить у ваші плани, доведеться міняти і цю звичку. Основну частину їжі необхідно вжити в першій половині дня. І обід як у всіх нормальних людей в 12, а не коли доведеться, і полуденок повинен бути десь о 16 годині.
Порція зобов'язана бути маленькою. Складіть долоні так, ніби хочете набрати води. Ось, саме стільки їжі можна їсти за один раз. Повірте, через 1 - 1,5 місяця такого режиму організм звикне до малих порцій. Йому буде достатньо тієї кількості їжі, що ви йому запропонуєте. Головне цю звичку не втратити.
Доведено, що набираємо ми кілограми більшою мірою від жирної м'ясної їжі. Тому давай запам'ятаємо, що пельмені, чебуреки, манти, біляші та м'ясні пироги, ми будемо їсти дуже рідко, не пізніше, ніж на обід і разом з ними, окрім чаю нічого їсти не будемо.
Акуратніше треба бути і з жирами, як тваринного походження, так і рослинного. Жири необхідні нашому організму. Вони корисні для мозку, а ще деякі дуже важливі елементи (наприклад, кальцій) без жирів не засвоюються. Тому вживайте молочні продукти: кефір, молоко, сир, мало. А ось салатик заправляємо сметаною або рослинним маслом, але тільки не майонезом.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Чи можна запивати їжу водою