1. Практикуйте зигзаги в харчуванні
Зигзаг в харчуванні - це чергування днів з різною калорійністю раціону. Тобто замість того, щоб кожен день тижня триматися, скажімо, в межах 1800 ккал (згідно з вашими індивідуальними показниками), ви їсте 1500 ккал сьогодні і 2100 ккал завтра.
Домогтися цього найпростіше невеликими змінами: зменшіть порцію наполовину або додайте перекус після тренування. Завдання - не дати тілу занудьгувати і адаптуватися до певної кількості калорій.
2. Почніть силовий тренінг
Якщо ви досі не вносили тренування з гантелями і на тренажерах в програму схуднення, зараз, коли вага зупинилася, саме час. Силовий тренінг дуже ефективно прискорює метаболізм. Крім того, м'язи - енергетично активна тканина організму. Це означає, що навіть у стані спокою м'язи споживають калорії. Набравши трохи м'язової маси, ви будете активно худнути навіть уві сні.
3. Змініть вид тренувань
Якщо досі вашим головним кардіотренуванням була ходьба вгору, спробуйте велосипед, еліпс або скандинавську ходьбу. Танцюєте - спробуйте плавати. Важливо змусити тіло рухатися в іншому режимі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП 7 таємниць стрункої фігури4. Змініть співвідношення білків / жирів / вуглеводів в раціоні
Не лякайтеся, ніяких складних розрахунків. Просто проаналізуйте свій раціон. Він, скоріше, білковий (ви віддаєте перевагу м'ясним і кисломолочним продуктам)? Або більше впирається на складні вуглеводи - крупи, хліб, фрукти? Спробуйте змінити акцент. Припустимо, замість каші або мюслів на сніданок їжте йогурт або омлет і навпаки.
5. Їжте частіше
Якщо ви звикли ситно їсти тричі на день, почніть влаштовувати міні-перекуси і зменшіть порції основних прийомів їжі. Другий сніданок в 11-12 годин і полуденок близько 17 години здатні «розгойдати» метаболізм.