Фізіологічна причина Є люди, у яких порушена вироблення таких гормонів, як лептин і мелатонін, через що збиваються біологічні годинники і людина може ввечері бути бадьорою і, само собою, відчувати голод. Причому, вдень їх можуть переслідувати млявість, сонливість і відсутність апетиту, особливо вранці.
Психологічна причинаЯкщо у вас раптово, ні з того, ні з сього, виникла пристрасть до нічної їжі, потрібно звернутися до психолога. Так як в даному випадку нічний голод - це реакція організму на надмірне нервове напруження, а також це може виявитися симптомом прихованої депресії. І ввечері так хочеться себе порадувати чимось смачненьким, щоб зняти стрес, емоційне збудження або просто підняти собі настрій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 звичок які додають вам зайвої вагиЗбій у режимі дняЦей фактор - також одна з причин, чому так хочеться їсти ввечері. Якщо ви звикли пізно вкладатися спати і, природно, пізно вечеряєте, в той день, коли ви вирішите раніше лягти спати, цілком можливо, нічний голод підніме вас з ліжка. Точніше, такий голод - це вже наслідок виділення гормонів в шлунково-кишковому тракті.
Цілий день впроголодьЦя причина є однією з найпоширеніших, чому так нестримно хочеться їсти вночі. Пропустили сніданок (з причини відсутності часу, помилкового прагнення хоча б під час сніданку не набрати калорії), перехопили бутерброд в обід або взагалі нічого. Як же утриматися від жора ввечері? Є ще такі що радісно повідомляють, що їм вранці і снідати не хочеться. Як же їм захочеться, якщо ще з вечора в травному тракті гниють неперетравлені залишки їжі?