У 100 грамах овоча міститься всього 19 калорій. Фахівці відзначили, що цей коренеплід корисний як натуральне джерело цінних для здоров'я і організму нутрієнтів. До складу редиски входять вуглеводи, білки, вітаміни групи В, вітамін С, магній, залізно, кальцій, калій, фосфор і інші корисні мікроелементи.
"Вживання коренеплоду сприяє очищенню кишечника, поліпшення травлення, зниження набряклості кінцівок і обличчя, прискоренню метаболізму. Останні наукові дані говорять про те, що редиска може брати участь в попередженні ракових захворювань за рахунок барвника антоціана", - пояснили вчені.
Особлива користь редиски в тому, що в ній присутні фітонциди - речовини, які ведуть себе як природні антибіотики. Їхнє вживання є ефективним для профілактики застуди та інфекцій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим корисна молода редиска?Клітковина, якої дуже багато в редисці, сприяє виведенню зайвого холестерину, непомітного вбивці кровоносних судин і артерій. Для запобігання небажаних процесів в судинних тканинах вкрай корисно вживати в їжу і редиску, і споріднених з нею редьку й ріпу, підкреслили експерти.
Однак, слід пам'ятати, що людям із захворюваннями шлунка або кишечника їсти редиску потрібно з великою обережністю, адже вона здатна провокувати загострення недуг шлунково-кишкового тракту. Крім того, фахівці помітили, що тепличний овоч може містити в собі безліч різних хімічних добавок.