Збалансований сніданок грає важливу роль в підтримці здоров'я організму. І що може бути краще, ніж додати в свій раціон мюслі, багаті поживними речовинами? Вони являють собою комбінацію вівсяних пластівців, свіжих і сушених фруктів, насіння і горіхів і, крім цікавого смаку, дарують додаткову енергію і життєві сили, щоб ефективно проводити свій день
Поживний сніданок: чим мюслі корисні для здоров'я
Джерело вітамінів
Враховуючи, що мюслі являють собою суміш різних інгредієнтів, вони мають високу поживну цінність. Від багатого клітковиною і білком продукту до відмінного джерела калію, омега-3 жирних кислот, вітамінів E, C, B12 і інших - мюслі містять безліч інгредієнтів, які роблять їх надзвичайно корисними для здоров'я. Додавання молочних продуктів в миску з таким сніданком може доповнити його ще деякими поживними речовинами.
Допомагають скинути вагу
Мюслі в основному складаються з вівса і пластівців, таких як пластівці з висівками або кукурудзяні. Завдяки клітковині та високій кількості резистентного крохмалю, присутнього в продукті, ви відчуваєте себе ситим протягом більш тривалих періодів часу, уникаючи висококалорійної їжі, а також покращуєте роботу травної системи.
Користь для серця
Дослідження показують, що бета-глюкан, що міститься в мюслях, допомагає знизити рівень холестерину до 10%. Тим самим, регулярне вживання такого сніданку може поліпшити здоров'я вашого серця.
Мюслі або вівсянка: що більш поживне?
Останнім часом мюслі стали одним з основних продуктів для сніданку по всьому світу. Ця їжа, багата клітковиною, є ще й відмінним джерелом білка. За рахунок сухофруктів і горіхів в складі, вона є відмінний варіант сніданку з невеликою кількістю цукру і пристойною добавкою корисних речовин. Часто мюслі порівнюють з вівсянкою, проте вони, на відміну від вівсянки, відразу готові до вживання і вважаються більш корисними. Що стосується поживності, обидва злаки мають високу енергетичну цінність, але вважається, що мюслі більш поживні через наявність в них двох додаткових інгредієнтів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу