Жування сушеної гвоздики натще допомагає організму у боротьбі з цистами, знижує кислотність та освіжає дихання.
Спеція від паразитів
Рекомендовано ретельно розжовувати по 3-4 шт. гвоздики натще кожного ранку до стану кашки. Оскільки у всіх є в організмі паразити, не можна допускати їх розростання. Сушена гвоздика відмінно допомагає в цьому випадку, прибираючи цисти (ременну форму існування мікроорганізмів).
Суміш сушеної гвоздики з молочними продуктами убезпечить дітей від накопичення слизу в організмі. Для зручності потрібно подрібнити кілька бутонів гвоздики до порошкоподібного стану, а пудру, що вийшла, додавати в молочні продукти перед вживанням.
Молочна продукція викликає накопичення слизу в організмі. Слиз - це чудовий ґрунт для розмноження вірусів, грибків, бактерій. Наприклад, влітку дітей часто годують морозивом. Слиз накопичується в організмі протягом літа. Восени виникає сприятливе середовище для виходу слизу, що провокує появу нежитю, кашлю і т. д. Але важливо знати, що молочна продукція має антидот. І це гвоздика.
Раніше американські вчені підтвердили, що гвоздика також має антисептичний ефект. Ефірні олії гвоздики впливають сприятливо як на ШКТ, а й перешкоджають поширенню вірусів і бактерій у носоглотці, які викликають ангіну, стоматит та інші захворювання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен