Поради, які допоможуть зберегти здоров'я після пікніка на природі та не отримати проблем із кишечником.
Правила пікніків без отруєнь
За даними статистики, щороку весняні посиденьки на природі закінчуються харчовим отруєнням для одного із шести осіб. Проблем можна легко уникнути, дотримуючись нескладних правил.
Мийте руки, посуд та всі поверхні з милом та водою. На природі вам у цьому допоможуть вологі серветки та антисептик. Мийте всі продукти під чистою проточною водою перед вживанням або нарізанням. Навіть якщо плануєте їх чистити.
Зберігайте окремо готові та сирі продукти, особливо м'ясо. У жодному разі не кладіть готове м'ясо в посудину, в якій його маринували! Маринад виливаємо. Не нарізайте овочі ножем, який використовували для нарізки м'яса. Ножів та обробних дощок має бути кілька для різних видів продуктів.
М'ясо і птицю добре просмажуйте. Коричнева скоринка зовні не є показником готовності. Зі шматка повинен витікати прозорий сік, а не кров. Це означає, що м'ясо готове.
Візьміть із собою сумку-холодильник. Зберігайте у ній все, що не з'їли, не залишайте продукти на свіжому повітрі, особливо сире м'ясо. Продукти, що швидко псуються, які понад годину пролежали при температурі вище 32 градусів, вже краще не вживати.
Візьміть із собою багато чистої води, вона знадобиться і для втамування спраги (пам'ятаємо про питний режим), і для миття овочів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи справді погано, якщо дитина не ходить в дитячий садок?
5 причин порушення апетиту у дітей
Шпинатний рулет з червоною рибою і вершковим сиром