Перед вживання горіхи потрібно правильно підготувати.
Підготовка горіхів до вживання
Не підготовлений належним чином до вживання горіх перебуває у сплячці. І в такому стані наш організм не може його перетравити та засвоїти.
Фітинова кислота перешкоджає абсорбції. Людський організм здатний знешкодити лише 100-300 мг фітинової кислоти на добу. Однак лише у 100 г мигдалю 1300 мг кислоти.
Щоб корисні речовини, що містяться в горіхах, не пройшли повз і засвоїлися, горіхи потрібно замочувати. Термообробка (смаження, наприклад) зруйнує всі корисні речовини.
Тому замочування – оптимальний варіант. Волога активує горіх, роблячи його ще кориснішим. Під впливом води починає синтезуватися гіберелін, який активує синтез ферментів, амінокислот та вітамінів.
Наприклад, у сухих зернах та насінні немає вітаміну С, а в замочених він з'являється, синтезуючись із вуглеводів.
Особливо цінними є пророщені зерна. Білки в них розщеплюються на амінокислоти, а жири трансформуються на корисні жирні кислоти. Все це легко перетравлюється та добре засвоюється організмом.
Також не забувайте перед вживанням знімати шкірку з горіхів, особливо це стосується мигдалю. Залийте горіхи фільтрованою водою на ніч, вранці злийте воду та ще раз промийте горіхи під проточною водою. Після цього горіхи готові до вживання. Для перекусу достатньо 15-25 г горіхів на день.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Комплекси, які вирощують батьки в дітях
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки