В такій локшині не міститься багато поживних речовин.
Локшина швидкого приготування
Така локшина, що продається в супермаркетах, є одним із затребуваних продуктів через свою дешевизну. Але їсти її потрібно якомога рідше, а краще зовсім виключити з раціону.
Багато натрію. "Швидка" локшина відрізняється дуже значним вмістом натрію. Його надлишок має вкрай несприятливі наслідки здоров'я. Серед них – високий кров'яний тиск, що робить людину схильною до інсульту і серцевих захворювань.
Шкодить печінці. Тісто для локшини швидкого приготування виробляють з крохмалю, води, борошна, солі або замінника солі, а потім піддається миттєвому обсмаженню, що робить продукт джерелом шкідливих жирів. Виготовлений таким чином продукт може негативно діяти на печінку, підвищуючи ризик її запалення та ожиріння.
Ризик метаболічного синдрому. Згідно з наявними дослідницькими даними, жінки, які часто вживають «швидку» локшину, стають схильними до розвитку метаболічного синдрому – комплексного порушення з симптомами ожиріння, гіпертонія, підвищеного рівня цукру та холестерину в крові.
Вживання глутамату натрію. Цей інгредієнт додається в оброблені харчові продукти для поліпшення їх смаку. Міститься він і в локшині швидкого приготування. Вважається, що цей хімікат має довгостроковий негативний вплив на організм, з його впливом пов'язують схильність до розвитку раку шлунка.
Збільшення ваги. Локшина швидкого приготування не містить клітковини та білка, зате містить шкідливі жири. Це може призвести до збільшення ваги та проблем із травленням, особливо якщо вживати її у великих кількостях.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен