Влітку харчове отруєння стає особливо небезпечним влітку, коли порушуються правила зберігання продуктів.
харчове отруєння
При перших симптомах отруєння (слабкість, нудота, біль у животі) необхідно відразу ж прийняти будь-який адсорбент (наприклад, активоване вугілля), а потім пити якнайбільше води. Це допоможе звільнити організм від токсинів.
Якщо одужання затягується, може знадобитися лікування за допомогою пробіотиків, які мають у своєму складі безліч корисних бактерій, які нормалізують роботу кишківника.
Що потрібно робити, щоб уникнути отруєння?
Мити овочі та фрукти. Навіть якщо вони зовні здаються чистими. Не забувати перевіряти термін придатності товару. Це особливо важливо в спеку, коли продуктам властиво псуватися швидше. З цієї причини не варто закуповуватися продуктами на весь тиждень.
Насамперед це стосується дачників, які часто зіштовхуються з відключенням електрики. У спеку відсутність працюючого холодильника загрожує псуванням більшої частини продуктів. Також рекомендується одразу з'їдати приготовану їжу.
Ну і зрозуміло, влітку варто повністю відмовитися від їжі в сумнівних кіосках і придорожніх кафе. По-хорошому, в таких місцях в принципі краще не харчуватися, але влітку ймовірність підхопити заразу, з'ївши чебурек або шаурму, збільшується стократно.
Але якщо все робити правильно, тоді нічого хвилюватися.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен