Якщо ви не любите гранат, то саме час змінити думку про нього.
гранат
Дерево граната відоме людству вже кілька тисячоліть, і про його чарівні плоди ми знаємо практично все. Гранат – це ягода, хоч і досить незвична. Його батьківщина – Північна Африка та Східне узбережжя Середземного моря. У другій половині літа гранатові дерева покриваються яскраво-червоними квітами, а пізно восени – плодами розміром з яблуко, що містять по 400-700 зернят.
Гранат їстівний на 65%, а соку у ньому може бути до 84%. М'якуш зерен гранату містить цукор, легку кислинку їй надають лимонна та яблучна кислоти. Також у м'якоті зерен гранату багато мінеральних речовин, амінокислот, танінів, вітамінів та флавоноїдів. Все це робить гранат унікальним за рівнем корисності плодом. Недарма сік граната вважається не просто смачним, але і лікувальним, що допомагає при різних недугах. Сам червоний, як кров, незамінний при анемії, авітамінозах, запаленнях.
При виборі цього божественного напою треба знати, що справжній гранатовий сік має насичений червоно-бордовий колір, прозорий наполовину при сонячному світлі, іноді з невеликими частинками. На дні пляшки допустимий рожевий осад, який розчиняється при струшуванні. Варто звертати увагу і на термін виготовлення, адже гранат дозріває з вересня до листопада.
Тому обирайте собі якісні плоди і смакуйте на здоров'я!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен