Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Найкращі трави для очищення організму

22:00, 18 Лют 2013 · Категорія: Харчування, Очистка організму · Переглядів 52296 · 

Організм людини - це складна система, що працює в постійному режимі. Ми всіляко напружуємо свій організм прийомом медикаментів, курінням, споживанням нездорових продуктів і алкоголю, банальним переїданням, гіподинамією і забрудненим повітрям. У такій ситуації організм як великий будинок - періодично вимагає генеральної чищення й вбирання, особливо в життєво-важливих вузлах: печінці, нирках і судинах.

Ефективні трави для очищення всього організму

Ефективні трави для очищення всього організму



Є багато способів очищення організму, але сама природа часто приходить до нас на допомогу в цих питаннях - існує безліч трав, які володіють комплексною очисною дією.

Важливо знати про трави

Щоб трави стали вашими союзниками в очищенні організму і боротьбі з недугами, вони повинні бути зібрані у вашому регіоні або довколишніх до вас місцям. Крім того, вони повинні бути зібрані в віддалених від трас і шкідливих виробництв місцях.

У трав, як у будь-яких речовин, є строгі терміни зберігання і вимоги до упаковки. Не можна зберігати трави на світлі, в поліетиленових пакетах. Підійдуть для зберігання паперові пакети, полотняні мішечки або скляні банки, металеві з щільними кришками.

Трави, навіть вчасно зібрані й правильно збережені, можуть бути зіпсовані впливом вологи або контактом з різними речовинами. Тому, зберігайте лікарські рослини окремо від харчових продуктів і побутової хімії.

Очищення на травах

Трави, які допомагають очищати організм, ми можемо споживати щодня - їжте городню зелень: цибулю-перо, кріп, базилік, петрушку і кензу.

А для того, щоб повноцінно очистити всі органи і тканини від накопичених в них токсичних речовин і вільних радикалів, використовуйте трав'яні збори у вигляді настоїв і відварів. Це допоможе очищенню печінки, активації обміну речовин в нирках і оздоровленню судин.

Однак, перед тим, як приступити до процедури очищення на травах, проконсультуйтеся з лікарем: дізнайтеся, чи можна вам траволікування в принципі і чи варто застосовувати конкретні збори.

Збір для жінок

У багатьох культурах є свої традиційні трав'яні збори для підтримання здоров'я і періодичної чистки органів. Це склад з 10-20 трав. Ми пропонуємо вам спрощений, але не менш ефективний, збір трав.

Він відновлює нервову систему, очищає органи від солей і зашлакованості, виводить надлишки холестерину і жирів, зменшує утворення каменів у нирках і жовчному міхурі. Цей збір корисний сердечникам, людям з проблемним хребтом, діабетикам.

У складі збору для жінок традиційно використовується звіробій і ромашка, березові бруньки, трава безсмертника, листя суниці. Змішайте трави в рівних пропорціях. Дві столові ложки ретельно перемішаного збору трав необхідно заварити в 0,5 літра окропу і настояти ніч у термосі. Перед застосуванням, процідіть настій. Його застосовують по 100 мілілітрів двічі в день з ложкою липового меду.

Чайний збір

Для додавання до чаю широко використовуються свіжі або висушені листя малини, шипшини і смородини. Можна додавати їх окремо або змішати в рівних частках всі три види листя.

Корисний чай з плодами шипшини, настій і відвари з шипшини: вони тонізують серце, борються з поганим холестерином, допомагають розслабляти м'язи і виводять шлаки і токсини.

2012_07_21_trava1.jpg

Збір знахарів

Багато народних цілителів починають своє лікування з очищення організму пацієнта. З цією метою застосовується особливий збір трав. У нього входять:

20 г квіток нагідок,
20 г листків александірйского,
40 г меліси,
30 г квіток бузини,
20 г кореня Лукреції,
40 г звіробою,
30 г кореня крушини.
Всі ці трави ретельно змішують і роблять відвар: на 50 мл окропу візьміть столову ложку трав, і варіть близько 3 хвилин. Застосовуйте відвар вранці до їжі, перед обідом і після вечері. Не лякайтеся легкому послаблювальну ефекту - це один з етапів очищення.

Корисні властивості кропиви

Цей бур'ян - найпотужніші ліки, що очищають кров і, разом з нею, - весь організм. Відвар кропиви виводить токсини і шлаки, нормалізує обмін речовин, стимулює нирки виводити надлишок солей. Чай з кропивою, свіжою або сушеною, відмінно очищає травний тракт, стимулюючи імунітет.

Кропива, при тривалому прийомі, допомагає знизити прояви алергії, лікує шкірні висипання, виводить солі. Особливо корисний відвар з кропиви людям зі схильністю до каменів у нирках.

Ложку трави заливають склянкою окропу, настоюють 15 хвилин і приймають. Такий чай вживають по дві-три чашки курсом від місяця до півроку.

Якщо у вас на дачі чи біля будинку росте кропива, не поспішайте її вирубувати - корисний салат з кропиви, додайте її як іншу зелень в салат, попередньо обдавши окропом.

Корисні властивості м'яти

Відмінно очищає організм і м'ятний чай. М'ята не тільки заспокоює нерви і знімає напругу, вона очищає судини, приводить їх в тонус, а при застої жовчі - допомагає її відтоку. М'ята сприяє виведенню токсинів через кишечник і нирки, за рахунок посилення в них кровообігу. М'ята здатна знешкоджувати токсини, освіжає і має антисептичні властивості.

Повітряна кульбаба

Кульбаба - один з найсильніших природних очисників організму, ця квітка знаменує початок весни і пробудження природи. Однак, найбільш відома кульбаба цілющими властивостями - вона має сечогінний ефект.

За рахунок гіркоти, вона викликає апетит, стимулює просування їжі по кишечнику, видаляє метеоризм, м'яко проносить і виводить токсини. Дуже корисний салат з кульбаби - він очищає організм, але у нього гіркуватий смак. Однак, його цілющий ефект з залишком компенсує цей недолік.

Очисними властивостями володіють також польовий хвощ, полин гіркий, деревій, листя безсмертника, брусниця і багато інших трави. Однак, пам'ятайте - будь-яка трава може викликати негативну реакцію організму, перед очищенням не забудьте запитати поради у лікаря.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

17:33
Суперфуди. Панацея чи модна тенденція?
15:34
Вегетеріанство і веганство. Плюси та мінуси
14:06
Популярні помилки та міфи про здорове харчування
12:00
Що їсти, щоб не хворіти: ТОП функціональних продуктів
11:37
Асаї: суперягода чи супермаркетинг? Міфи, факти і українські альтернативи
11:00
Науково доведено: броколі — овоч, що зміцнює імунітет і травлення
10:37
Сила тарілки: як збалансоване харчування змінює життя
7:15
Дослідження показують хто рано снідає той менше стресує
16:29
Розвінчуємо міфи, що стосуються води, кави та фруктів
16:10
Міфи про здорове харчування: що з цього правда, а що ні?
14:13
Емоційне переїдання: як навчитись їсти усвідомлено?
8:12
Користь правильного сніданку: що їсти зранку для енергії та гарного самопочуття?
0:55
Їжа і сон: як вечеряти, щоб спати краще
20:00
Рослинне молоко: види, користь і кому воно підходить
17:45
Роль білків, жирів та вуглеводів у здоровому харчуванні
16:01
Що відбувається з організмом якщо перестати їсти цукор?
0:29
Чи дійсно сіль шкідлива? Як знайти баланс у її вживанні?
23:39
Чому важливо їсти достатньо клітковини і де її знайти?
13:34
Їжа козаків: простота, сила і смак традицій
12:06
Медики: Пластівці на сніданок небезпечні для організму
11:52
Що таке умамі, звідки він взявся і чому він так подобається нашим смаковим рецепторам?
10:38
Як читати етикетки: що насправді ховається в складі продуктів?
22:47
Цукор – новий тютюн? Чому скорочення споживання цукру стало глобальним трендом?
20:35
Чи можна їсти полуницю в травні?
17:57
Дослідники виявили як їжа впливає на емоційний стан
14:16
Скільки кави можна пити на день без шкоди для здоров’я?
9:41
Цукор ворог? Як знайти баланс і не панікувати
9:03
Альтернативне молоко — користь чи просто модний тренд?
0:51
Коли їжа — як вогонь: що таке гострий смак і чому ми його любимо?
23:42
Як скласти тарілку здорового харчування: правило тарілки і його, можлива адаптація в Україні
22:36
Гіркий смак: як зламаний рецептор впливає на наше здоров'я та сприйняття смаку
21:26
Матча — зелений тренд чи справжня альтернатива каві?
13:12
Полунична небезпека: що варто знати про отруєння раннім ягодами
11:58
Міфи та факти про здорове харчування
23:20
Зелений чай: природне джерело користі для здоров’я
20:42
Соняшникове насіння: маленький продукт із великою користю
22:29
Чому варто обирати сезонні овочі: переваги для здоров'я
22:17
Науковці розвінчали 4 міфи, що стосуються води, кави та фруктів
19:25
Гаджети + їжа = зайві кілограми
22:02
Які продукти спричиняють здуття живота: поради щодо корекції раціону
Здоров'я в соцмережах: