Найперший орган, котрий потрапляє під удар, - це очі. Випромінювання від монітора негативно впливає на зір і неминуче його пошкоджує. Недарма всі офісні працівники рано чи пізно стикаються з тим, що потрібно носити окуляри або лінзи, а напис на відстані десяти метрів прочитати просто нереально. Але дорослі принаймні усвідомлюють всю небезпеку від роботи з комп’ютером.
Натомість діти не можуть зрозуміти весь той негативний вплив, котрий несе ця забавка. Бо для дітей комп’ютер виконує тільки цю функцію. Стаціонарний, ноутбук чи планшет – всі вони в тій чи іншій мірі шкодять зору. Звичайно, хворобу краще попередити, ніж потім лікувати. Але якщо вже ви помітили, що малюк почав мружитися, змінилось його сприйняття об’єктів, або просто стала іншою поведінка, не можна гаяти жодної хвилини!
І коли ви вирішили вести свою дитину до лікаря, то це має бути справжній професіонал. Той, хто індивідуально підходить до кожної дитини, хто працює за сучасними методиками. А найкраще – щоб офтальмолог спостерігав за вашим малюком протягом всього періоду його дорослішання. Все це та багато іншого можна знайти в українсько-швейцарській офтальмологічній клініці
svit-zory.com.uaГоловне – пам’ятати, що комп’ютер це не лише надзвичайно корисна і незамінна машина, але й доволі небезпечний винахід людства. І якщо зовсім неможливо обмежити «спілкування» з ним дітей, то потрібно намагатися бодай притримуватися певного режиму. Двох годин на день буде цілком достатньо для малюка молодшого шкільного віку. Тим більше, комп’ютер у вмілих руках – це не просто іграшка для малюка, але й потужне джерело знань. Секрет лише один – потрібно правильно його використовувати.