1. Вам більше нічого навчатись Нові вміння, навички, корисні знайомства - коли присутні ці складові, робота не схожа на рутину. Навпаки, кожен робочий день насичений цікавою інформацією, що сприяє зростанню безцінного професійного досвіду.
Якщо на роботі вам стає нудно, можливо, ви просто більше не отримуєте ні нових знань, ні потрібних навичок чи зв'язків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правила успішної кар'єри2. Ви не піднімаєтесь вгору по кар'єрних східцяхВ даного тезису є два пояснення. Перше - ваш шеф оцінює людей не з точки зору їх професійних якостей, а з позиції "подобається/не подобається", "сват/брат". Пояснення 2 - відсутність можливості кар'єрного росту в перспективі. Огляніться довкола - чи отримував хтось із ваших колег підвищення? Якщо люди роками просиджують на одній і тій же посаді, то, швидше за все, це стосуватиметься і вас.
3. Ніякого задоволення від роботи Власне, спершу про фінансовий аспект задоволення. Ви на роботі цілий день, а, буває, залишаєтесь ще на годинку-другу, та отримуєте лише "голу" ставку? Навіть якщо цих коштів сяк-так вистачає на життя, але відчуття, що дана сума не еквівалентна витраченому часу та зусиллям, не зникає, вам не варто залишатися в цій компанії. Важливу роль відіграє і моральний аспект. Якщо кожен понеділок для вас - це початок тижня тортур, а п'ятниця довгоочікувана як Різдво для дітей, то щось тут не так.
4. Атмосфера в колективі пригнічує вас Вам є чому навчитись, непогана зарплатня і цікаві кар'єрні перспективи, але ви все одно рахуєте хвилини до закінчення робочого дня? Ймовірніше за все, причина - колектив. Чи, точніше, атмосфера, яка панує там.
5. Ви готові реалізувати власний проект Якщо ви знайшли (або думаєте, що знайшли) справу всього свого життя, якщо ідея про власний бізнес не дає вам спати вночі, то пора йти.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як використати робочу перерву з користю.