Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Хвороби
Післяпологова депресія

Категорія: 

На сьогоднішній день післяпологова депресія є поширеним явищем. За статистикою, кожна десята жінка страждає від цього стану. Заручницями депресії в основному стають породіллі від 25-40 років. Залежно від емоційної реакції жінки післяпологова депресія може тривати від кількох днів до кількох місяців.

Причинами післяпологової депресії може бути велика кількість факторів. Гормональні зміни в організмі і напружене очікування пологів, ось кілька з них. Такі фактори можуть призвести до хімічного зміни в мозку жінки. У деяких випадках встановити точну причину депресії неможливо.

Що ж стосується симптомів жінки страждаючої післяпологовою депресією, то все це, звичайно, залежить від характеру і здатності реагувати і сприймати те, що відбувається навколо. Молодим матерям здається, що вони не впораються, а якщо це ще і перший дитина так взагалі може охопити паніка і страх зробити помилку при догляді за дитиною.

Доповненням до таких страхам є і фізична втома, яка виникає з-за нового ритму життя. Відзначити, що після пологів деякий час всім мамам складно доглядати за малюком. З-за такого може з'явитися апатія і розпач ( страхи про те, що може не вистачити молока, про виникнення хвороби). Якщо з боку сім'ї не буде підтримки і розуміння жінка може замкнутися в своїх переживаннях, можливе виникнення постійних скандалів і істерик. Таке депресивний стан стосується не тільки емоційної сфери, але також і супроводжується втомою, втратою апетиту і порушенням сну.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus