Технологія холодного віджиму дозволяє зберегти в продукті максимум корисних речовин, мінімально впливаючи на сировину без будь-якої термічної обробки. Саме так методом пресування з насіння коноплі отримують олію. Щоб видобути всього 350 мл готового продукту, необхідно використати один кілограм насіння. І на виході ми маємо олію насиченого зеленого кольору з високим вмістом хлорофілу та цілим комплексом жирних кислот.
На жаль, не всім доступна свіжа морська риба або її присутність у раціоні зводиться до мінімуму. А саме з риби, риб'ячого жиру, молюсків організм може отримати незамінні жирні кислоти. У цьому випадку на допомогу приходять рослинні омега-3 та омега-6, за змістом яких конопляна олія перевершує навіть лляну. Саме в олії з насіння коноплі природою закладено ідеальний баланс жирних кислот – 1:3. Таке співвідношення рекомендоване Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Усього одна столова ложка олії на добу допоможе заповнити нестачу необхідних елементів.
Також у конопляній олії містяться вітаміни А, B1, B2, B3, B6, C, D, E та такі мінеральні речовини, як магній, кальцій, сірка, залізо, фосфор, калій, цинк.
А ви вживаєте таку олію?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 корисних звичок, до яких необхідно привчати дітей змалечку
Тато і мама: як запровадити рівні обов'язки з догляду за дитиною?