Відміряйте часВстановіть таймер на 20 хвилин і почніть їсти повільно. Це найкращий спосіб схуднути без продуманої дієти. Смакуйте кожен шматочок і вставайте з-за столу, коли прозвучить сигнал про закінчення часу.
Більше спиш - менше важишПовноцінний сон допоможе скинути до 7 кг в рік (якщо добова калорійність не перевищує 2500 ккал). До того ж недолік сну посилює апетит.
Налягайте на овочіБагато клітковини і води в овочах подарують відчуття ситості і заощадять калорії. Готуйте овочі без масла і жирної підливи. Приправте їх лимонним соком або спеціями.
Включіть в раціон цільнозернові злакиКоричневий рис, ячмінь, овес, гречка і цільнозернова пшениця - вірні помічники в боротьбі із зайвою вагою. Вони дарують відчуття ситості і знижують рівень «поганого» холестерину.
Дістаньте «худий» одягПовісьте на видному місці улюблену сукню, в яку ви давно не влазите. Вона буде і вашою совістю, і вашим головним призом в боротьбі із зайвою вагою. Дивлячись на неї щодня, ви швидше досягнете мети.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 правил боротьби із нічним голодом«Легка» піцаПіца без м'яса та ковбаси зробить порцію на 100 ккал «легше». Не переборщіть з сиром, вибирайте піцу з тонкою основою і готуйте на невеликій кількості оливкової олії.
П'ємо правильно: поменше цукруОрганізм не сприймає рідкий цукор як харчування. Ось чому любителі солодких напоїв споживають значно більше калорій і набирають за місяць в середньому 1,5 кг. Пийте воду або низькокалорійні прохолодні напої. Додайте для смаку лимон, м'яту або заморожену полуницю.
П'ємо правильно: використовуйте вузькі і високі склянкиНавіть досвідчений бармен наллє більше в широкий стакан. Значить, скоротити кількість рідких калорій можна, змінивши широкі і невисокі склянки на вузькі й високі. У підсумку ви вип'єте на 25-30% менше соку, солодкої газованої води, пива, вина та інших напоїв.
Беріть уроки йогиЙога допомагає усвідомити свої природні потреби і - чинити опір переїданню. Тому в ресторані послідовник йоги буде їсти тільки для того, щоб насититися.
Скористайтеся паузоюБільшість людей під час їжі роблять паузу і відкладають вилку. Піймайте цей момент і більше не торкайтеся до їжі. Ця пауза - ледве вловимий знак того, що ви вже наїлися, але ще не набили шлунок.