Глобально всі системи однакові: аюрведа, сироїдіння, макробіотика, даоська система або харчування горян - все це одне і теж. Новачкам же всі ці підходи здадуться різними, і це видає людину непідготовлену.
Насправді базові принципи здорового способу життя однакові, відмінності обумовлені тільки різними обставинами. Якщо ви звикли їсти м'ясо, не варто кидатись у вегетеріанство лишень через написане у книжці. Підлаштуйте принципи під себе.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шведська дієта: худнемо з розумом і ефективноВи напевно стикалися з людьми, які несамовито намагалися нав'язати оточуючим свої нові погляди або звички. Така поведінка говорить: вам не варто дотримуватися цих порад, люди, що дають їх, тільки на самому початку шляху. Спроби нав'язати свої погляди не лише свідчать про недосвідченість, вони ще й говорять: на людину незабаром можуть чекати серйозні психологічні проблеми а вас - проблеми з вагою та організмом.
Багато новачків думають, що відмова від деяких продуктів, автоматично зробить їх здоровими - це не так. Найчастіше «каменем спотикання» стає тваринний білок, простіше кажучи м'ясо. Одні люди впевнені, що відмовившись від нього можна стати здоровим, інші дотримуються кардинально протилежних поглядів. Насправді, продукти - це тільки маленький гвинтик у системі здорового харчування. Правильний режим, індивідуальний підхід, психологія, гігієна - набагато важливіше, ніж факт вживання чи не вживання одного продукту.
Якщо людина хворіє хоча б раз на рік - значить вона нічого не розуміє в здоровому способі життя. Справді здорова людина не хворіє ніколи, вона навіть прокидається вранці легко і в доброму гуморі. Мунтіян запевняє: якщо людина веде здоровий спосіб життя більше року, але продовжує періодично хворіти - це важливий "дзвіночок". Це означає, що людина глобально щось робить не так і пора переглянути свої звички.