Деякі препарати продаються тільки за рецептом, інші ж можна придбати в будь-якій аптеці без дозволу лікаря.
Такі таблетки широкодоступні, але далеко не завжди вони корисні для здоров'я - у них є маса протипоказань і можливих побічних ефектів, нерідко прийом таких препаратів призводить до порушень обміну речовин, травлення і розладів нервової системи. Іноді прийом недорогих і доступних таблеток для схуднення призводить до шкірних хвороб, а також вони є дуже небезпечними, якщо жінка поєднує такі препарати з ліками від тиску і серцево-судинних захворювань.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 звичок які подарують стрункістьВ більшості своїй подібні препарати для схуднення можуть здобути ефект тільки в тому випадку, якщо поєднувати їх з правильним дієтичним харчуванням і регулярними фізичними навантаженнями. Самі по собі, у відриві від відповідного способу життя, таблетки не дають очікуваного ефекту. Принцип дії таких таблеток на організм дуже простий - деякі з них знижують апетит і пригнічують відчуття голоду, а деякі зменшують засвоювання жиру з продуктів харчування в організмі.
Далеко не всі такі препарати є безпечними і тим більше не всі є ефективними. Перед тим, як купувати такі таблетки, необхідно обстежитися і проконсультуватися з лікуючим лікарем, а також не забувати про збалансоване харчування і фізичних навантаженнях, без яких не можна скинути вагу.