Найчастіше сучасна людина забуває золоту істину, яка свідчить, що сніданок треба з'їсти самому. Корисний сніданок несе в собі не тільки енергетичний запас і збагачує організм вітамінами, а й формує настрій усього дня.
Ранковий прийом їжі повинен обов'язково включати білки і насичені жири. Такий вид жирів володіє протизапальними властивостями і скорочує ризик серцевих і онкологічних захворювань. Містяться вони в вівсяних пластівцях, насінні льону і сьомзі. Вживаючи продукти, багаті насиченими жирами і протеїнами, людина стабілізує рівень цукру в крові, усуває депресію, ПМС, підвищену тривожність і дратівливість.
Сніданок, багатий поживними речовинами, гарний ще й тим, що немає бажання перехопити що-небудь до обіду. Відсутність численних перекусів всухом'ятку дуже корисно позначається на фігурі і самопочутті.
Ідеальний сніданок з точки зору лікаря-дієтолога - це місо-суп або рис з овочами. Як варіант, на сніданок можна приготувати омлет з овочами і грибами. У яйцях так само дуже багато необхідних насичених омега-3 жирів. Для людей, які страждають хронічною нестачею часу, найкращим сніданком буде несолодкий йогурт з горіхами і фруктами.
Ну і, звичайно, легендарна фраза: "Що у нас на сніданок? - Вівсянка, сер"- як і раніше актуальна.
Не варто перетворювати процес приготування сніданки в трудомістку задачу, яка під силу тільки шеф-кухарю. Важливо намагатися вживати тільки натуральну їжу, що не містить добавок і консервантів. До того ж їжа, що складається з незначної кількості інгредієнтів, виявляється більш корисною, ніж страви, приготовані за складним рецептами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин, чому ваш сніданок змушує вас злитисяНемає необхідності приймати вранці важку їжу. Адже травлення тільки починається. А важка їжа принесе більше шкоди, ніж користі, та ще додасть неприємні відчуття в шлунку.
Люди не надають значення тому, що і як вони їдять вранці. Це помилка. Сніданок повинен стати своєрідним ритуалом початку дня. У результаті день буде проведено більш плідно.