"У хурмі міститься багато корисних речовин, в тому числі йод, залізо і вітаміни A, B і C. Це вітаміни, які особливо цінні восени, вони підтримують імунітет, нервову систему, допомагають організму захищатися від різних інфекцій", - розповіла Анжеліка Дюваль, лікар нутриціолог.
Кому варто їсти хурму?Через унікальний склад мікроелементів, хурма буде особливо корисна тим, хто страждає проблемами з серцево-судинною системою, або анемією. Крім того, для хворих деякими формами гастриту, виразковою хворобою, коли не можна їсти кислі фрукти і ягоди, хурма є рідкісним винятком - через високий вміст цукру і клітковини вона не завдасть шкоди.
Кому протипоказана хурма?Однак те, що для одних є плюсом, для інших - мінусом. Через надмірну солодкість хурми, її не можна їсти людям з цукровим діабетом, або, у всякому разі, вживати в невеликих кількостях, не частіше разу на тиждень. Також до тих, кому не варто балувати себе стиглою листопадовою хурмою людям з різними патологіями підшлункової залози, каменями в нирках, сечокам'яною хворобою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хурма нормалізує артеріальний тиск